Nissan X-Trail, Mobil SUV Paling Tangguh Dan Nyaman

posted on 03 Jan 2017 09:19 by cikini8press in Review directory Knowledge

Nissan X-Trail, Mobil Suv Paling Tangguh Dan Nyaman Dáváme vyhrát přítomnost Cesta k Rogue. Z bezpečnostních důvodů, volba je remíza. Oba byli crash testovány vládou a pojišťovací ústav. RAV4 obdržel nejníže možné "chudých" na své malé překrytí čelní-offset testu pojišťovací ústav pro bezpečnost silničního provozu (IIHS), když se poprvé objevil v této nové generace, ale od té doby odstranění závady tuto otázku.

MobilNissanSketch-DipopediaRogue jedničky tento test. Oba mají téměř shodné výsledky crash testů z obou IIHS a Národní dálniční doprava administrace bezpečnost (NHTSA) a jsou oba Top Safety trsátka a vítězové 4-Star. Konečné Poznámky k 2015 Rogue vs 2015 RAV4. Konečný srovnání přijde na to, co potřebujete z malého crossoveru. Nissan X-Trail, Mobil Suv Paling Tangguh Dan Nyaman

Pro většinu, máme pocit, že Rogue bude lepší volbou. Spolehlivost je přibližně stejná, jak podle JD Power and Consumer Reports. Rogue má jednu odvolání vzhledem k tomu, RAV4 vedl ke třem (žádný vztahující se k Takata airbagy). A konečně, Obvyklá cena za Rogue je asi 3000 $ levnější, než je pro RAV4, a to i když je instalována srovnatelná zařízení.

Rogue nabízí více bezpečnostních možností a technologií, než má RAV4 stejně. Takže celkově, máme pocit, že je to lepší hodnotu problém pro rodinné kupujícího. Prosím, upravte monitorů. Co vidíte, je skutečné.